Personal

Här hittar du kontaktinformation till vår personal.

Thomas Kvist

VD

thomas.kvist@kvanumenergi.se

0512-79 70 74

Patrik Jansson

Avdelningsansvarig Elnät

patrik.jansson@kvanumenergi.se

0512-79 70 71

Johan Lidén

Avdelningsansvarig Intern verksamhet

johan.liden@kvanumenergi.se

0512-79 70 73

Tage Landqvist

Avdelningsansvarig Elhandel

tage.landqvist@kvanumenergi.se

0512-79 70 76

Bengt O Nilsson

Avdelningsansvarig Bioenergi

bengt-olof.nilsson@kvanumenergi.se

0512-79 70 75

Jonas Andersson

Avdelningsansvarig Extern verksamhet

jonas.andersson@kvanumenergi.se

0512-79 77 92

Susanne Lindberg

Avdelningsansvarig Ekonomi

susanne.lindberg@kvanumenergi.se

0512-79 70 72

Gunnel Davidsson

Debitering/leverantörsbyten

gunnel.davidsson@kvanumenergi.se

0512-79 70 77

Jonas Karlsson

Avdelningsansvarig Elhandel

jonas.karlsson@kvanumenergi.se

0512-79 70 78

Per-Arne Magnusson

Montör Elnät

per-arne.magnusson@kvanumenergi.se

0512-79 70 70

Martin Stålby

Montör Elnät

martin.stalby@kvanumenergi.se

0512-79 70 70

Mathias Larsson

Montör Elnät

mathias.larsson@kvanumenergi.se

0512-79 70 70

David Hill

Montör Elnät

david.hill@kvanumenergi.se

0512-79 70 70

Andreas Andersson

Montör Elnät

andreas.andersson@kvanumenergi.se

0512-79 70 70

Oskar Andersson

Montör Elnät

oskar.andersson@kvanumenergi.se

0512-79 70 70

Minna Jerneborg

Marknadsassistent

minna.jerneborg@kvanumenergi.se

0512-79 77 95

Johanna Jansson

Kundtjänst Bioenergi/el

johanna.jansson@kvanumenergi.se

0512-79 77 90

Marie-Anne Kjell Svensson

Kundtjänst El

marie-anne.kjell.svensson@kvanumenergi.se

0512-79 77 91

Anders Bengtsson

Montör biovärme

anders.bengtsson@kvanumenergi.se

0512-79 70 70

Inge Hildingsson

Serviceansvarig Bioenergi

inge.hildingsson@kvanumenergi.se

0512-79 77 93

Fredrik Andersson

Fibertekniker

fredrik.andersson@kvanumenergi.se

0512-79 70 70

Tomas Jonsson

Entreprenör Gräv

Per-Inge Håkansson

Entreprenör Gräv

Bert Enström

Entreprenör Bioenergi